Виготовлення сувенірної продукції | Поліграфія ІДЕЇ УСПІХУ
Можливість вчасно подарувати гідний презент дуже цінна в кожній сфері життя, а в діловій вона і зовсім займає особливе місце. Подарунок ні до чого не зобов'язує, але зіграти набагато більшу роль в бізнесі, ніж ви думаєте. Сувенірна продукція з логотипом компанії - це «must have» для кожної фірми. Вона говорить про статус, зацікавленність в партнерстві, дає безцінну рекламу.
Всі бізнес-сувеніри можна класифікувати на 3 типи:
1) Для ділових людей - ці сувеніри роблять роботу простіше і зручніше, допомагають організувати робоче місце і т.п.
2) Рекламно-сувенірна продукція, яка виконує естетичну і прикладну функції.
3) Сувеніри, що служать прикрасами.
Вироби для ділових людей - це всілякі канцтовари, поліграфічні вироби, офісне приладдя і т.п. Це - красиві масивні записники, стильні ручки, дизайнерські підставки для паперів, візитниці та багато іншого.
Іміджеві та рекламні сувеніри з логотипом компанії більш різноманітні. Сюди відносяться і предмети, які необхідні в роботі, і вироби, застосування яких знайдеться і поза офісом. Це - ліхтарики, гаманці, ключниці, годинник, запальнички, численні аксесуари для авто, багатофункціональні предмети і т.д. Третя категорія - це корпоративні сувеніри з логотипом, покликані прикрасити робоче місце ділової людини, злегка розбавити сувору обстановку. Це - красиві картини, статуетки, дотепні записи в рамці і т.п.
Окремо виділяють промо-сувеніри - вироби у фірмовому стилі, призначені для використання в самих різних промо-заходах. Їх основна мета - формування впізнаваності бренду.
 


Для замовлення продукції зверніться до менеджера:
вул. Д. Галицького 6-Б,
(096) 200-22-96