ПРО НАС | Поліграфія ІДЕЇ УСПІХУ

Головна ціль компанії — реалізовувати потреби наших клієнтів в поліграфічній та рекламній продукціїПоліграфія "Ідеї Успіху" заснована у жовтні 2013 року, а серпні 2016 була зареєстрована як торгова марка. На сьогодні компанія має 2 офіси для роботи з клієнтами, власне потужне виробництво обладнане сучасними прінтерами та обладнанням для післядрукарської обробки. За цей невеликий проміжок часу поліграфія стала однією з провідних друкарських підприємств у місті Вінниця. Співпрацює з замовниками не тільки в Україні, а й в країнах Європи. Заслужила довіру великої кількості клієнтів завдяки якості, швидкості та оперативності виконання замовлень.

Перевагою поліграфії є можливість друку як великими тиражами, так і виконання маленьких індивідуальних замовлень, що зазвичай, є головною умовою замовників. Ще однією перевагою є те, що клієнт може звернутися до співробітників поліграфії на будь-якому етапі виготовлення замовлення та відкорегувати його. Для якісного виконання замовлень поліграфія надає дизайнерські послуги. Наші професійні дизайнери виготовляють макети за вашими індивідуальними побажаннями, перевіряють та затверджують його перед друком.

Поліграфія «Ідеї Успіху» інтенсивно розвивається як багатопрофільне підприємство яке надає не тільки послуги цифрового та офсетного друку, а й виготовлення повного спектру сувенірної продукції, ламінування, фальцювання, друк книг та брошур, візиток, дисконтних карток, флаєрів, вітальних листівок, календарів, широкоформатних плакатів, буклетів, каталогів. Нанесення зображення на сувенірну продукцію: чашки, пазли, ручки, повітряні кульки, футболки, значки, брелоки.

Поліграфія "Ідеї Успіху" пропонує:

  •  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  •  Професійна консультація наших фахівців кожному клієнту
  •  Розробка унікальних макетів, враховуючи всі Ваші побажання
  •  Швидка обробка запитів і оперативне виконання замовлень
  •  Ціни на нашу продукцію завжди залишаються на конкурентоспроможному рівні

НАМ ДОВІРЯЮТЬ