НАШІ ПОСЛУГИ | Поліграфія ІДЕЇ УСПІХУ

 

ЩО МИ МОЖЕМО ДЛЯ ВАС ЗРОБИТИ

Цифровий друк – основний вид друку в оперативній поліграфії, оптимальний варіант для виготовлення термінових чи невеликих тиражів. Цифровий друк – спосіб отримання відбитків за допомогою друкарської машини, використовуючи змінну друковану форму, змінами якої управляє комп’ютер. До переваг цифрового друку можна віднести:

– можливість виготовлення попередніх пробних відбитків перед закладанням всього тиражу;

– можливість внесення коригувань кольору після першого листа відбитка;

– висока швидкість друку;

– висока якість друку;

– зниження часових і грошових витрат на підготовку до друку.

Основною сферою застосування цифрового друку є виробництво візиток, листівок, брошур та іншої рекламної продукції, різних представницьких матеріалів. Варто мати на увазі, що максимальний формат цифрового друку трохи більше формату А3, що вносить деякі обмеження.

Офсетний друк – найпоширеніший вид друку, який забезпечує високу якість поліграфічної продукції, можливість відтворення дрібних деталей, ефективну передачу півтонів, чіткість, яскравість, використання додаткової палітри, а також лаку. Офсет – якісний, недорогий друк за короткий термін. Але використання даного виду друку вигідно тільки при великому тиражі друкованої продукції – це пов’язано з самою технологією, оскільки обладнання розраховане на певний мінімальний обсяг, тобто, чим більша кількість примірників – тим нижче ціна.

Ламінування – це процес припресування спеціальної плівки на лист друкованої продукції. Ламінування дозволяє надати документу особливі властивості за рахунок різної якості плівки (матова, глянцева) та її товщини. Технологічно розрізняють гаряче і холодне ламінування, можливість заламінувати друкований аркуш тільки з однієї або з обох сторін. Залежно від щільності паперу можна добитися також наступного ефекту – ваш паперовий лист стане схожий на пластиковий, цей спосіб успішно застосовується при створенні бейджів.

Які переваги дає ламінування:

– захист від зовнішніх впливів і пошкоджень;

– ущільнення виробів;

– глянцевий або матовий ефект.

Біговка – технологія створення згинів на папері. Лист продавлюється в потрібному місці складання за допомогою дискових ножів прямокутної форми або прямокутних пластин на спеціальному бігувальному апараті. В ході даної операції паперовий виріб деформується по наміченій лінії згину – відбувається формування профілю, який дозволяє згинати виріб без використання додаткової техніки. До того ж місце згину паперу виявляється захищеним від тріщин, зморщування і стирання шару фарби. Біговка зазвичай застосовується на картоні, щільних сортах паперу, плівці, пластику і т.д. Біговка продуктивно використовується для виробництва упаковки, обкладинок каталогів і журналів, POS-матеріалів, папок, пакетів.

Фальцювання – спосіб нанесення ліній згину на папір середньої щільності (до 200г/кв.м), на щільному папері цей метод не запобігає заломам. Фальцювання необхідно при створенні книжкової продукції, зошитів різного об’єму з листів великого формату. Найбільш часто фальцювання застосовується для виготовлення буклетів, флаєрів, суперобкладинок, брошур, квитків і іншої поліграфічної продукції. Для отримання найкращого результату важливо правильно вибрати метод фальцювання – це позначиться і на якості, і на термінах виконання замовлення.

Висічка – вирубка з листа паперу, картону, пластику, плівки та ін. матеріалів прямокутної форми виробів складної форми за допомогою удару штампом по контуру. Якщо в поліграфії для надання форми вироби виявляється недостатньо використання паперорізальних машин, тоді і застосовують висікання, використовуючи ножі різної форми. Причому штампи для висікання можуть бути використані багато разів, тобто якщо ваші тиражі повторюються знову – вам вже не потрібно платити за штамп. Висікання активно використовується для виготовлення гральних карт, кишенькових календарів, етикеток, листівок, конвертів і т.д. Устаткування для висікання досить різноманітне, тому його вибір буде залежати від ряду факторів: від форми, розміру, матеріалу, тиражу продукції, а також часу виготовлення.

Скріплення скобою – один з видів брошурування поліграфічного виробу. Брошуровка скобою – скріплення в єдиний блок розрізнених, заздалегідь підготовлених методом фальцювання або біговки листів, на спеціальні лінії згину яких вводяться скоби. Скоби кріпляться за допомогою спеціального агрегату – степлера для брошурування: ручного або електричного. Залежно від товщини блоку можуть використовуватися скоби різної кількості, а також різного розміру. Файлові скоби дають можливість брошурувати документ в швидкозшивач без попередньої перфорації. Наприклад, кількість скріпок, рекомендований для брошур формату А5-А3 всього 2 штуки.

Листопідбір – автоматична операція по розкладанню тиражу в певній номерний послідовності. Листопідбирач діє за наступним принципом: тираж розкладається в окремі лотки, потім апарат бере листи з кожного лотка і вже готовий зібраний блок відправляється в лоток прийому. Листопідбір – один з найважливіших заключних етапів виробництва деяких видів поліграфічної продукції, помилки тут неприпустимі. На сьогоднішній день листопідбирач замінив людську працю: з одного боку, скоротився брак, ймовірність помилок, зменшилася кількість персоналу, з іншого боку, збільшилася продуктивність і фінансова економія. Отже, листопідбирач – простота у використанні, висока швидкість, якість і надійність!

Скріплення пластиковою пружиною користується великою популярністю і застосовується для скріплення проспектів, документів, релізів, курсових, дипломних робіт, підшивок матеріалів тощо. Ваш документ набуває належний презентабельний вигляд, при цьому скріплення відрізняється не тільки міцністю, але і можливістю заміни одних листів іншими. Різноманітна колірна гамма пластикових пружин і обкладинок дозволяє не тільки прикрасити ваш документ, але і зробити сортування, наприклад, по відділах, а також дає можливість підтримувати вид документації в концепції фірмового стилю організації.

Скріплення металевою пружиною широко використовується у виробництві календарів, зошитів, блокнотів, інструкцій, презентаційних матеріалів та ін. поліграфічної продукції. Листи, переплетені таким чином, нероз’ємні, тобто їх вже не можна замінити на інші. Переплетений таким чином виріб виглядає акуратно і естетично, а також легко розкривається на 360 градусів, що в деяких випадках (наприклад, календарі) виявляється дуже зручним і практичним.

Термобіндер. Клейове скріплення – скріплення аркушів у єдиний блок за допомогою клею. При цьому існують два основних способи: – склеювання з використанням водної дисперсної системи синтетичного полімеру, в результаті утворюється плівка – склеювання з використанням термоклею, в результаті чого після охолодження утворюється міцне еластичне кріплення. Безшвейне, тобто клейове скріплення, на даний момент є лідируючим при виготовленні всілякої поліграфічної продукції: книг, брошур, каталогів тощо. – на промисловому рівні, оскільки забезпечує високу продуктивність. В сучасні термобіндери, машини, які здійснюють цю технологію, як правило, обов’язково включений метод фрезерування корінця, можливість різних способів скріплення в залежності від типу самого виробу, а також вимог, що пред’являються до якості. Найважливіше в процесі скріплення – це правильна обробка корінця і вибір потрібного клею.

Сканування зображень – оцифровка документів і розпізнавання тексту. Сканування здійснюється з оптимальним для документів дозволом – 300 dpi до формату А3. Для текстових ч/б документів – чорно-біле сканування (градації сірого), для документів з використанням інших кольорів (при необхідності збереження кольору) – кольорове сканування. Однак, саме чорно-біле сканування забезпечує максимальну чіткість для окремого типу документів, що оптимально для кращого сприйняття тексту, схем, креслень і будь-яких інших документів, з великою кількістю незалежних від кольору деталей. Для оцифровки документів переважно застосовується потокове сканування, що забезпечує його високу швидкість. Всі оцифровані документи зберігаються з дотриманням необхідної замовнику структуризацією за тематикою або іншим критеріям, що необхідно при створенні електронних архівів.

Тиражування на різографі – це найшвидший і найдешевший спосіб друку. Основними достоїнствами різографії є висока швидкість друку і найдешевша, в порівнянні з іншими видами друку, ціна.
Різографія ідеально підходить для виготовлення прайс-листів, рекламних листівок, бланків, брошур, навчально-методичних матеріалів, технічних описів та ін. поліграфічної продукції.
Для додання листівкам, віддрукованим на різографі більш яскравого вигляду можна використовувати кольоровий папір. Обкладинки брошур, для надання більш представницького вигляду, можна надрукувати цифровим друком. Таким чином зовнішній вигляд буде більш презентабельний.
Термінове тиражування на різографі протягом одного дня.

Тиснення – спосіб створення зображення, що часто застосовується в поліграфії за допомогою штампа або кліше під впливом тиску і температури.
Серед найбільш поширених варіантів тиснення – є блінтове (сліпе) тиснення. Зображення цим способом отримують за рахунок контрасту між фактурною поверхнею матеріалу і гладким поглибленим відбитком. При цьому тиснення фольгою є одним з найпопулярніших видів обробки матеріалів. Технологія має великий спектр варіантів, так що завдяки тисненню на продукції можна отримати найрізноманітніші візуальні ефекти. Тисненню піддаються папір, картон, шкіра, полімери, включаючи міцний оракал і акрил, а також листи з покриттям глянцевою і матовою ламінацією.
Залежно від характеристик використовуваної фольги, тиснення фольгою дозволяє отримати:

– яскраво виражений металевий блиск при виборі глянцевої фольги і приглушений – при використанні матової;

– імітацію переливів коштовного каміння;

– імітацію голограми;

– скретч-покриття (тобто ті, що стираються);

– зображення високої якості на фактурному картоні, шкірі.

 

За додатковою їнформацією зверніться до менеджера: (096) 200-22-96